Phoenix Contact 1080104 prolazna stezaljka narančasta 50 kom.
- Kataloški br:
- 3563078 - 62
- Oznaka:
- 1080104
- EAN:
- 4055626802022
- Kataloški br:
- 3563078 - 62
- Oznaka:
- 1080104
- EAN:
- 4055626802022
Phoenix Contact 1080104 prolazna stezaljka narančasta 50 kom.
330.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prolazna stezaljka |
| Boja | narančasta |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1080104 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PT 4-TWIN OG |
| dim. | (Š x V x D) 6.2 x 66.5 x 36.5 mm |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 66.5 mm |
| Dubina | 36.5 mm |
| Nazivni napon | 800 V |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Orange |
| Width | 6.2 mm |
| Height | 66.5 mm |
| Depth | 36.5 mm |
| Rated voltage | 800 V |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 3 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-0.25 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-6 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 32 A |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Opis
Opis
Prolazna stezaljka, nazivni napon: 800 V, nazivna struja: 32 A, broj priključaka: 3, vrsta priključka: utični priključak, nazivni presjek: 4 mm², presjek: 0,2 mm² - 6 mm², vrsta montaže: NS 35/7,5, NS 35/15, boja: narančasta
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.