Phoenix Contact 1080201 razdvojna stezaljka siva 25 kom.
- Kataloški br:
- 3563070 - 62
- Oznaka:
- 1080201
- EAN:
- 4055626801674
- Kataloški br:
- 3563070 - 62
- Oznaka:
- 1080201
- EAN:
- 4055626801674
Phoenix Contact 1080201 razdvojna stezaljka siva 25 kom.
360.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
360.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdvojna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 20 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Nazivni napon | 500 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1080201 |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Tip | PT 10-TG |
| dim. | (Š x V x D) 10.2 x 88.9 x 49.5 mm |
| Širina | 10.2 mm |
| Visina | 88.9 mm |
| Dubina | 49.5 mm |
| Nazivni napon | 500 V |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 10.2 mm |
| Height | 88.9 mm |
| Depth | 49.5 mm |
| Rated voltage | 500 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Type of cross disconnection | None |
| With integrated test socket | FALSE |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.5-16 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.5-0.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-16 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 20 A |
Opis
Opis
Priključak za isključivanje; struja i napon određeni su umetnutim utikačem. Nazivni napon: 500 V, Nazivna struja: 20 A, Vrsta priključka: Push-in priključak, Nazivni presjek: 10 mm², Presjek: 0,5 mm² - 16 mm², Montaža: NS 35/7,5, NS 35/15, Boja: siva
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.