Phoenix Contact 1083236 odvojna tezaljka zeleno-žuta 10 kom.
- Kataloški br:
- 3563130 - 62
- Oznaka:
- 1083236
- EAN:
- 4055626817828
- Kataloški br:
- 3563130 - 62
- Oznaka:
- 1083236
- EAN:
- 4055626817828
Phoenix Contact 1083236 odvojna tezaljka zeleno-žuta 10 kom.
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | odvojna tezaljka |
| Boja | zeleno-žuta |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1083236 |
| Sadržaj | 10 kom. |
| Tip | AGK PT 8X6/M10 GNYE |
| dim. | (Š x V x D) 31.05 x 73.850333 x 40.42285 mm |
| Širina | 31.05 mm |
| Visina | 73.850333 mm |
| Dubina | 40.42285 mm |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Colour | Green/yellow |
| Width | 31.05 mm |
| Height | 73.850333 mm |
| Depth | 40.42285 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | FALSE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 9 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.5-10 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.5-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-6 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 41 A |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Opis
Opis
Priključak za odvod, nazivni napon: 1000 V, nazivna struja: 41 A, broj priključaka: 9, vrsta priključka: utični priključak, 1. Pod, projektirani presjek: 6 mm², presjek: 0,5 mm² - 10 mm², vijčani spoj, 1. Pod, Vrsta montaže: na osnovni element, Boja: zeleno/žuta
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.