Phoenix Contact 1083613 N/A siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3563151 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3563151 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
Phoenix Contact 1083613 N/A siva 50 kom.
82.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
82.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 39.5 x 2.2 x 72.5 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1083613 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 2.2 mm |
| Visina | 72.5 mm |
| Dužina | 39.5 mm |
| Tip | D-PTV 2,5/4-TWIN-MT |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.