Phoenix Contact 1085641 kabel za punjenje eMobility 5 m
- Kataloški br:
- 3563119 - 62
- Oznaka:
- 1085641
- EAN:
- 4055626873954
- Kataloški br:
- 3563119 - 62
- Oznaka:
- 1085641
- EAN:
- 4055626873954
Phoenix Contact 1085641 kabel za punjenje eMobility 5 m
15,745.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15,745.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabel za punjenje eMobility |
| Priključak A | slobodan kraj |
| Priključak B | tip 1 |
| Način punjenja | mode 4 |
| Duljina kabela | 5 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivna struja | 500 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 500 A |
Opis
Opis
CHARX connect professional, CCS Tip 1, HPC DC kabel za punjenje, do 700 A u boost načinu rada, 500 A kontinuirano, 1000 V DC, s hlađenim utikačem za punjenje vozila i hlađenim kabelom, kabel: 5 m, crni, ravni, s držačem utikača za punjenje, sa zamjenjivim okvirom konektora, s ravnim prolazom za zid, s ventilatorom s promjenjivom brzinom, logotip PHOENIX CONTACT, SAE J1772, IEC 62196-3-1, za punjenje električnih vozila (EV) istosmjernom strujom (DC)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)