Phoenix Contact 1088736 stezaljka za zaštitni vodič 50 kom.
- Kataloški br:
- 3563631 - 62
- Oznaka:
- 1088736
- EAN:
- 4055626890357
- Kataloški br:
- 3563631 - 62
- Oznaka:
- 1088736
- EAN:
- 4055626890357
Phoenix Contact 1088736 stezaljka za zaštitni vodič 50 kom.
730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PTV 4-QUATTRO-PE |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za zaštitni vodič |
| Boja | zeleno-žuta |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1088736 |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 69.2 mm |
| Dubina | 45.7 mm |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Green/yellow |
| Width | 6.2 mm |
| Height | 69.2 mm |
| Depth | 45.7 mm |
| Operating temperature | -60-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| PEN function possible | FALSE |
| Number of clamp positions per level | 4 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.2-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-6 mm² |
| Material insulation body | Other |
Opis
Opis
Priključni blok zaštitnog vodiča, broj priključaka: 4, vrsta priključka: utični priključak, 1. Podni, projektirani presjek: 4 mm², presjek: 0,2 mm² - 6 mm², način montaže: NS 35/7,5, NS 35/15, boja: zeleno/žuta
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.