Phoenix Contact 1088737 dvokatna stezaljka siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3563651 - 62
- Oznaka:
- 1088737
- EAN:
- 4055626890166
- Kataloški br:
- 3563651 - 62
- Oznaka:
- 1088737
- EAN:
- 4055626890166
Phoenix Contact 1088737 dvokatna stezaljka siva 50 kom.
435.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
435.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dvokatna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1088737 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PTTBV 4 |
| dim. | (Š x V x D) 6.2 x 99.5 x 56 mm |
| Širina | 6.2 mm |
| Visina | 99.5 mm |
| Dubina | 56 mm |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 6.2 mm |
| Height | 99.5 mm |
| Depth | 56 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of levels | 2 |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | FALSE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.2-0.2 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-6 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Suitable for conductor material | Aluminium/copper |
Opis
Opis
Dvoslojni terminalni blok, nazivni napon: 1000 V, trajna termička struja Ith: 28 A, vrsta priključka: push-in priključak, 1. i 2. Podni, projektirani presjek: 4 mm², presjek: 0,2 mm² - 6 mm², način montaže: NS 35/7,5, NS 35/15, boja: siva
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.