Phoenix Contact 1088743 sigurnosna redna stezaljka crna 50 kom.
- Kataloški br:
- 3563707 - 62
- Oznaka:
- 1088743
- EAN:
- 4055626891323
- Kataloški br:
- 3563707 - 62
- Oznaka:
- 1088743
- EAN:
- 4055626891323
Phoenix Contact 1088743 sigurnosna redna stezaljka crna 50 kom.
1,665.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,665.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna redna stezaljka |
| Boja | crna |
| Nazivna struja | 6.3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 6.3 A |
| Nazivni napon | 24 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1088743 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PTV 4-HESILED 24 (5X20) |
| dim. | (Š x V x D) 6.15 x 63.271644 x 63.38 mm |
| Širina | 6.15 mm |
| Visina | 63.271644 mm |
| Dubina | 63.38 mm |
| Nazivni napon | 24 V |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Black |
| Width | 6.15 mm |
| Height | 63.271644 mm |
| Depth | 63.38 mm |
| Rated voltage | 24 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Type of fuse insert | Other |
| Type of fuse holder | Other |
| Number of levels | 1 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.2-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-6 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 6.3 A |
Opis
Opis
Priključna stezaljka s osiguračima, vrsta osigurača: staklo / keramika / ..., vrsta osigurača: G / 5 x 20, nazivni napon: 24 V, nazivna struja: 6,3 A, vrsta priključka: utični priključak, 1. Podni, nazivni presjek: 4 mm², presjek: 0,2 mm² - 6 mm², vrsta montaže: NS 35/7,5, NS 35/15, boja: crna
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.