Phoenix Contact 1088773 dvokatna stezaljka siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3563757 - 62
- Oznaka:
- 1088773
- EAN:
- 4055626891415
- Kataloški br:
- 3563757 - 62
- Oznaka:
- 1088773
- EAN:
- 4055626891415
Phoenix Contact 1088773 dvokatna stezaljka siva 50 kom.
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | dvokatna stezaljka |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 22 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 22 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1088773 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Tip | PTTBV 2,5/U-OG/O-GN |
| dim. | (Š x V x D) 5.2 x 99.5 x 56 mm |
| Širina | 5.2 mm |
| Visina | 99.5 mm |
| Dubina | 56 mm |
| Nazivni napon | 800 V |
Opis
Opis
Dvoslojni terminalni blok, nazivni napon: 800 V, nazivna struja: 22 A, vrsta priključka: push-in priključak, 1. i 2. Podni, nazivni presjek: 2,5 mm², presjek: 0,14 mm² - 4 mm², vrsta montaže: NS 35/7,5, NS 35/15, boja: siva
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.