Phoenix Contact 1098176 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
- Kataloški br:
- 3563583 - 62
- Oznaka:
- 1098176
- EAN:
- 4055626941783
- Kataloški br:
- 3563583 - 62
- Oznaka:
- 1098176
- EAN:
- 4055626941783
Phoenix Contact 1098176 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
765.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | LPTA 6/ 3-7,5-ZB |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 7.5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 3 |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1098176 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Visina | 33.76 mm |
| Boja kućišta | zelena |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Height | 33.76 mm |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 1000 V |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| Type of fastening | Solder |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Number of levels | 1 |
| Rated surge voltage | 8 kV |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connection type conductor | Spring clamp connection |
| Connection type PCB | Soldering connection |
| Diameter connection pin | 2 mm |
| Length pin | 3.6 mm |
| Material connection surface | Tin |
| Modular spacing connections | 7.5 mm |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-10 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.2-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.34-10 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 10-10 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Type of PCB fastening | Connecting contact |
| Rated current In | 41 A |
| Number of electrical connections | 3 |
Opis
Opis
Priključni blok za PCB, nazivna struja: 41 A, nazivni napon (III/2): 1000 V, nazivni presjek: 6 mm², broj potencijala: 3, broj redova: 1, broj polova po redu: 3, obitelj proizvoda: LPTA 6/, razmak: 7,5 mm, vrsta priključka: polužni priključak, montaža: valno lemljenje, smjer priključka vodič/ploča: 30°, boja: zelena, raspored pinova: cik-cak spajanje pinova W, duljina pina [P]: 3,6 mm, vrsta pakiranja: pakirano u kartonu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.