Phoenix Contact 1106958 kabel za punjenje eMobility 7.5 m
- Kataloški br:
- 3564211 - 62
- Oznaka:
- 1106958
- EAN:
- 4063151000547
- Kataloški br:
- 3564211 - 62
- Oznaka:
- 1106958
- EAN:
- 4063151000547
Phoenix Contact 1106958 kabel za punjenje eMobility 7.5 m
3,150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabel za punjenje eMobility |
| Priključak A | slobodan kraj |
| Priključak B | tip 2 |
| Način punjenja | mode 4 |
| Duljina kabela | 7.5 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivna struja | 200 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 200 A |
Opis
Opis
CHARX connect standard, CCS tip 2, DC kabel za punjenje, do 500 A u boost načinu rada, 200 A kontinuirano, 1000 V DC, s utikačem za punjenje vozila i otvorenim krajem kabela, kabel: 7,5 m, crni, ravni, s priloženim PP kontaktom, sa zamjenjivim okvirom konektora, s analognim temperaturnim senzorom, logotip PHOENIX CONTACT, OPREZ: Može biti potrebno upravljanje kabelima., IEC 62196-3, za punjenje električnih vozila (EV) istosmjernom strujom (DC)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)