Phoenix Contact 1116738 prolazna stezaljka plava boja 1 kom.
- Kataloški br:
- 3564381 - 62
- Oznaka:
- 1116738
- EAN:
- 4063151043605
- Kataloški br:
- 3564381 - 62
- Oznaka:
- 1116738
- EAN:
- 4063151043605
Phoenix Contact 1116738 prolazna stezaljka plava boja 1 kom.
8.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prolazna stezaljka |
| Broj polova | 1 |
| Boja | plava boja |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1116738 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PTV 6-TWIN BU |
| dim. | (Š x V x D) 8.2 x 72.9 x 57.6 mm |
| Širina | 8.2 mm |
| Visina | 72.9 mm |
| Dubina | 57.6 mm |
| Nazivni napon | 1000 V |
Opis
Opis
Prolazna stezaljka, nazivni napon: 1000 V, nazivna struja: 41 A, broj priključaka: 3, broj polova: 1, vrsta priključka: utični priključak, nazivni presjek: 6 mm², presjek: 0,5 mm² - 10 mm², vrsta montaže: NS 35/7,5, NS 35/15, boja: plava
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.