Phoenix Contact 1116741 stezaljka za zaštitni vodič 1 kom.
- Kataloški br:
- 3564404 - 62
- Oznaka:
- 1116741
- EAN:
- 4063151043513
- Kataloški br:
- 3564404 - 62
- Oznaka:
- 1116741
- EAN:
- 4063151043513
Phoenix Contact 1116741 stezaljka za zaštitni vodič 1 kom.
24.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PTV 6-QUATTRO-PE |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za zaštitni vodič |
| Boja | zeleno-žuta |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1116741 |
| Širina | 8.2 mm |
| Visina | 84.7 mm |
| Dubina | 57.6 mm |
Opis
Opis
Priključni blok zaštitnog vodiča, broj priključaka: 4, broj polova: 1, vrsta priključka: push-in priključak, nazivni presjek: 6 mm², presjek: 0,5 mm² - 10 mm², vrsta montaže: NS 35/7,5, NS 35/15, boja: zeleno/žuta
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.