Phoenix Contact 1135333 stezaljka za tiskane ploče crna 80 kom.
- Kataloški br:
- 3564751 - 62
- Oznaka:
- 1135333
- EAN:
- 4063151068929
- Kataloški br:
- 3564751 - 62
- Oznaka:
- 1135333
- EAN:
- 4063151068929
Phoenix Contact 1135333 stezaljka za tiskane ploče crna 80 kom.
335.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
335.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 80 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SPT-THR 2,5/ 2-V-5,0 P20 R32 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 2 |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Boja | crna |
| Proizvođač-br. dijela | 1135333 |
| Sadržaj | 80 kom. |
| Visina | 21.15 mm |
| Boja kućišta | crna |
| Nazivni napon | 400 V |
Opis
Opis
Priključni blok za PCB, nazivna struja: 32 A, nazivni napon (III/2): 400 V, nazivni presjek: 4 mm², broj potencijala: 2, broj redova: 1, broj polova po redu: 2, obitelj proizvoda: SPT 2.5/..-V-THR, razmak: 5 mm, vrsta priključka: utični opružni priključak, montaža: THR lemljenje / valno lemljenje, smjer spajanja vodiča/ploče: 0°, boja: crna, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pina [P]: 2 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 2, vrsta pakiranja: traka širine 32 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.