Phoenix Contact 1138965 CHARX SEC-3150 regulator punjenja eMobility
- Kataloški br:
- 3564796 - 62
- Oznaka:
- 1138965
- EAN:
- 4063151080389
- Kataloški br:
- 3564796 - 62
- Oznaka:
- 1138965
- EAN:
- 4063151080389
Phoenix Contact 1138965 CHARX SEC-3150 regulator punjenja eMobility
1,980.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,980.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | regulator punjenja eMobility |
| Dubina | 85 mm |
| Visina | 121 mm |
| Širina | 37.6 mm |
| Width | 37.6 mm |
| Height | 121 mm |
| Depth | 85 mm |
| With communication interface | TRUE |
| Emergency release at power failure | FALSE |
Opis
Opis
CHARX modularni kontroler, AC regulator punjenja, s ugrađenim Linux sustavom, IEC 61851-1, ISO 15118, način rada: samostalni, klijent, poslužitelj, sučelje: Ethernet (2x), mobilni (4G/2G), CHARX modularna sistemska sabirnica, micro-USB tip C, komunikacijski protokol: OCPP 1.6J, Modbus/TCP, MQTT, spojiva periferna oprema: mjerač energije, RFID, detekcija istosmjerne struje, montaža na DIN šinu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.