Phoenix Contact 1139034 CHARX SEC-1000 regulator punjenja eMobility
- Kataloški br:
- 3564831 - 62
- Oznaka:
- 1139034
- EAN:
- 4063151080198
- Kataloški br:
- 3564831 - 62
- Oznaka:
- 1139034
- EAN:
- 4063151080198
Phoenix Contact 1139034 CHARX SEC-1000 regulator punjenja eMobility
675.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
675.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | regulator punjenja eMobility |
| Dubina | 85 mm |
| Visina | 121 mm |
| Širina | 18.8 mm |
| Width | 18.8 mm |
| Height | 121 mm |
| Depth | 85 mm |
| Emergency release at power failure | FALSE |
Opis
Opis
CHARX modularni upravljački sustav, AC regulator punjenja, IEC 61851-1, način rada: samostalni, klijent, sučelje: CHARX modularna sistemska sabirnica, spojiva periferna oprema: mjerač energije, RFID, detekcija istosmjerne preostale struje, montaža na DIN šinu
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.