Phoenix Contact 1149160 stezaljka za tiskane ploče svijetlosiva 960 kom.
- Kataloški br:
- 3564980 - 62
- Oznaka:
- 1149160
- EAN:
- 4063151144227
- Kataloški br:
- 3564980 - 62
- Oznaka:
- 1149160
- EAN:
- 4063151144227
Phoenix Contact 1149160 stezaljka za tiskane ploče svijetlosiva 960 kom.
4,020.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,020.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 960 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SPT 2,5/ 3-V-5,0 GY35 BD:-12SO |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 3 |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Boja | svijetlosiva |
| Proizvođač-br. dijela | 1149160 |
| Sadržaj | 960 kom. |
| Visina | 16.9 mm |
| Boja kućišta | siva |
| Nazivni napon | 400 V |
| Height | 16.9 mm |
| Housing colour | Grey |
| Rated voltage | 400 V |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Number of levels | 1 |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connection type conductor | Spring clamp connection |
| Connection type PCB | Soldering connection |
| Diameter connection pin | 1.2 mm |
| Length pin | 2.5 mm |
| Material connection surface | Tin |
| Modular spacing connections | 5 mm |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 4-4 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 24 A |
Opis
Opis
Priključni blok za PCB, nazivna struja: 24 A, nazivni napon (III/2): 400 V, nazivni presjek: 2,5 mm², broj redova: 1, broj polova po redu: 3, obitelj proizvoda: SPT 2,5/..-V, razmak: 5 mm, vrsta priključka: utični opružni priključak, montaža: valno lemljenje, smjer priključka vodič/ploča: 90°, boja: svijetlosiva, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pina [P]: 2,5 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 2, vrsta pakiranja: pakirano u kartonskoj kutiji
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.