Phoenix Contact 1149872 utični konektor za tiskanu pločicu 100 kom.
- Kataloški br:
- 3452409 - 62
- Oznaka:
- 1149872
- EAN:
- 4063151146221
- Kataloški br:
- 3452409 - 62
- Oznaka:
- 1149872
- EAN:
- 4063151146221
Phoenix Contact 1149872 utični konektor za tiskanu pločicu 100 kom.
450.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
450.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 100 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Priključak | lem |
| Materijal kućišta | metal |
| Proizvođač-br. dijela | 1149872 |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | CUC-SP-J1ST-S/R4LT |
| Rated voltage | 72 V |
| Contact type | Bus |
| Operating temperature | -40-85 °C |
| Type of fastening | Solder |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material of contact surface | Other |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 1.5 A |
Opis
Opis
RJ45 PCB konektor, klasa zaštite: IP20, broj pinova: 8, 10 GBit/s, materijal: metal, vrsta priključka: THT val
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.