Phoenix Contact 1166809 razdvojna stezaljka za mjerni transformator siva 1 kom.
- Kataloški br:
- 3565370 - 62
- Oznaka:
- 1166809
- EAN:
- 4063151183530
- Kataloški br:
- 3565370 - 62
- Oznaka:
- 1166809
- EAN:
- 4063151183530
Phoenix Contact 1166809 razdvojna stezaljka za mjerni transformator siva 1 kom.
25.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdvojna stezaljka za mjerni transformator |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 30 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 30 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1166809 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PTVME 6/S-P |
| dim. | (Š x V x D) 8.2 x 82 x 54.5 mm |
| Širina | 8.2 mm |
| Visina | 82 mm |
| Dubina | 54.5 mm |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 8.2 mm |
| Height | 82 mm |
| Depth | 54.5 mm |
| Rated voltage | 1000 V |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Other |
| Type of electrical connection 2 | Other |
| Number of clamp positions per level | 2 |
| Internally connected stages | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.5-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.5-0.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-6 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 30 A |
Opis
Opis
Priključak za rastavu strujnog transformatora, nazivni napon: 1000 V, nazivna struja: 30 A, vrsta priključka: utični priključak, nazivni presjek: 6 mm², presjek: 0,5 mm² - 6 mm², boja: siva
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.