Phoenix Contact 1249557 komplet utičnih konektora 1 kom.
- Kataloški br:
- 3567755 - 62
- Oznaka:
- 1249557
- EAN:
- 4063151355012
- Kataloški br:
- 3567755 - 62
- Oznaka:
- 1249557
- EAN:
- 4063151355012
Phoenix Contact 1249557 komplet utičnih konektora 1 kom.
48.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-STA-RJ45CT-HS-M20-PLRBK |
| Vrsta proizvoda | komplet utičnih konektora |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1249557 |
| Širina | 34.2 mm |
| Visina | 59.7 mm |
| Dubina | 63.54 mm |
| Width | 34.2 mm |
| Height | 59.7 mm |
| Depth | 63.54 mm |
| Type of locking | Single locking lever |
| Rated voltage | 50 V |
| Number of poles | 8 |
| Housing material | Other |
| Operating temperature | -25-60 °C |
| Rated surge voltage | 0.8 kV |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| Pollution degree | 3 |
| With protective conductor | FALSE |
| Rated current In | 1 A |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.