Phoenix Contact 1405262 kontaktni umetak Ukupan broj polova: 8 1 kom.
- Kataloški br:
- 3586884 - 62
- Oznaka:
- 1405262
- EAN:
- 4055626063508
- Kataloški br:
- 3586884 - 62
- Oznaka:
- 1405262
- EAN:
- 4055626063508
Phoenix Contact 1405262 kontaktni umetak Ukupan broj polova: 8 1 kom.
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-HV06-I-CT-M |
| Vrsta proizvoda | kontaktni umetak |
| Ukupan broj polova | 8 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1405262 |
| Broj polova | 8 |
| Širina | 34 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dubina | 84 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.