Phoenix Contact 1411284 A-SEW-25-P-W plosnata brtva 200 kom.
- Kataloški br:
- 3453251 - 62
- Oznaka:
- 1411284
- EAN:
- 4046356924153
- Kataloški br:
- 3453251 - 62
- Oznaka:
- 1411284
- EAN:
- 4046356924153
Phoenix Contact 1411284 A-SEW-25-P-W plosnata brtva 200 kom.
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | plosnata brtva |
| Vanjski Ø | 34.4 |
| Sadržaj | 200 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1411284 |
| Tip | A-SEW-25-P-W |
| Outer diameter | 34.4 mm |
| Inner diameter | 25 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Material | Other |
| Number of feedthroughs | 1 |
| Suitable for thread size NPT | Other |
Opis
Opis
Plosnata brtva, za navoj M25, boja: bijela
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.