Phoenix Contact 1411606 priključak uređaja Ukupan broj polova: 4 1 kom.
- Kataloški br:
- 3583374 - 62
- Oznaka:
- 1411606
- EAN:
- 4046356936200
- Kataloški br:
- 3583374 - 62
- Oznaka:
- 1411606
- EAN:
- 4046356936200
Phoenix Contact 1411606 priključak uređaja Ukupan broj polova: 4 1 kom.
49.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
49.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SACC-E-M12FST-4P-M16XL/0,5 |
| Vrsta proizvoda | priključak uređaja |
| Ukupan broj polova | 4 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Min. temperatura | 85 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 1411606 |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 0.5 m |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.