Phoenix Contact 1413052 N/A siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3585331 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3585331 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 1413052 N/A siva 50 kom.
105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 40 x 5 x 62 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1413052 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 5 mm |
| Visina | 62 mm |
| Dužina | 40 mm |
| Tip | D-MBKKB 2,5 |
| Colour | Grey |
| Thickness | 2.5 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V2 |
| End plate model | TRUE |
| Partition model | FALSE |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.