Phoenix Contact 1413065 N/A siva 50 kom.
- Kataloški br:
- 3585332 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
- Kataloški br:
- 3585332 - 62
- EAN:
- 4.01792E+12
Phoenix Contact 1413065 N/A siva 50 kom.
93.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
93.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | siva |
| dim. | (Š x V) 2.5 mm x 62 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 1413065 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Širina | 2.5 mm |
| Visina | 62 mm |
| Tip | DP-MBKKB 2,5 |
| Colour | Grey |
| Thickness | 2.55 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| End plate model | TRUE |
| Partition model | FALSE |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.