Phoenix Contact 1424657 utični konektor 1 kom.
- Kataloški br:
- 3453254 - 62
- Oznaka:
- 1424657
- EAN:
- 4055626375847
- Kataloški br:
- 3453254 - 62
- Oznaka:
- 1424657
- EAN:
- 4055626375847
Phoenix Contact 1424657 utični konektor 1 kom.
32.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
32.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SACC-M12MS-4PL M |
| Vrsta proizvoda | utični konektor |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Nazivna struja | 4 A |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Materijal kućišta | umjetna masa ojačana staklenim vlaknima, otporna na udare |
| Proizvođač-br. dijela | 1424657 |
| Vrsta zaštite | IP65 (montaža) |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.