Phoenix Contact 1466589 VAL-SPP-T2-335-1+1-UT odvodnik prenapona Zaštita od prenapona za: razdjelni ormar 20 kA 1 kom.
- Kataloški br:
- 3555396 - 62
- Oznaka:
- 1466589
- EAN:
- 4063151860806
- Kataloški br:
- 3555396 - 62
- Oznaka:
- 1466589
- EAN:
- 4063151860806
Phoenix Contact 1466589 VAL-SPP-T2-335-1+1-UT odvodnik prenapona Zaštita od prenapona za: razdjelni ormar 20 kA 1 kom.
440.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
440.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | odvodnik prenapona |
| Zaštita od prenapona za | razdjelni ormar |
| Propuštanje | 20 kA |
| Nazivni napon | 240 V415 V |
| Vrsta zaštite | IP20 (u ugrađenom stanju) |
| Proizvođač-br. dijela | 1466589 |
| Boja | siva (RAL 7042) |
| dim. | (Š x V x D) 35.6 x 96.6 x 71.5 mm |
| Širina | 35.6 mm |
| Visina | 96.6 mm |
| Dubina | 71.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Utični odvodnik prenapona, tipa 2 / klase II, za jednofazne mreže napajanja s odvojenim N i PE (3-žilni sustav: L1, N, PE).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.