Phoenix Contact 1689433 okvir za montažu 5 kom.
- Kataloški br:
- 3572742 - 62
- Oznaka:
- 1689433
- EAN:
- 4017918910334
- Kataloški br:
- 3572742 - 62
- Oznaka:
- 1689433
- EAN:
- 4017918910334
Phoenix Contact 1689433 okvir za montažu 5 kom.
66.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
66.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | VS-08-A-RJ45/MOD-1-IP20 |
| Vrsta proizvoda | okvir za montažu |
| Sadržaj | 5 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 1689433 |
| Širina | 35.5 mm |
| Visina | 22.5 mm |
| Width | 35.5 mm |
| Height | 22.5 mm |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| With PE-connection | FALSE |
| Material assembly frame | Plastic |
| Fixing direction | Swivelling |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.