Phoenix Contact 1704834 stezaljka za tiskane ploče crna 5000 kom.
- Kataloški br:
- 3573131 - 62
- Oznaka:
- 1704834
- EAN:
- 4046356739986
- Kataloški br:
- 3573131 - 62
- Oznaka:
- 1704834
- EAN:
- 4046356739986
Phoenix Contact 1704834 stezaljka za tiskane ploče crna 5000 kom.
14,350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14,350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 5000 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PTSPL-6/1-2X2 2,9 VPE500 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 1 |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Boja | crna |
| Proizvođač-br. dijela | 1704834 |
| Sadržaj | 5000 kom. |
| Visina | 13.7 mm |
| Boja kućišta | crna |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.