Phoenix Contact 1707027 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 2 zelena 180 kom.
- Kataloški br:
- 3453273 - 62
- Oznaka:
- 1707027
- EAN:
- 4017918023362
- Kataloški br:
- 3453273 - 62
- Oznaka:
- 1707027
- EAN:
- 4017918023362
Phoenix Contact 1707027 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 2 zelena 180 kom.
545.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
545.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 180 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | GMKDSN 1,5/ 2-7,62 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 7.62 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja | 16 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 16 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1707027 |
| Sadržaj | 180 kom. |
| Visina | 13.5 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.