Phoenix Contact 1707421 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 2 Broj redova 1 250 kom.
- Kataloški br:
- 3453271 - 62
- Oznaka:
- 1707421
- EAN:
- 4046356034128
- Kataloški br:
- 3453271 - 62
- Oznaka:
- 1707421
- EAN:
- 4046356034128
Phoenix Contact 1707421 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 2 Broj redova 1 250 kom.
435.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
435.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 250 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 2 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 3.81 mm |
| Boja | crna |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1707421 |
| Sadržaj | 250 kom. |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | MCV 1,5/ 2-G-3,81 P26 THR |
| Broj polova | 2 |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 1,5 mm², boja: crna, nazivna struja: 8 A, nazivni napon (III/2): 160 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 2, broj redova: 1, broj položaja: 2, broj priključaka: 2, obitelj proizvoda: MCV 1,5/..-G-THR, korak: 3,81 mm, montaža: THR lemljenje, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pinova [P]: 2,6 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 1, sustav konektora: COMBICON MC 1,5, poravnanje površine konektora: standardno, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: pakirano u kartonsku kutiju, korisničke informacije i preporuke za dizajn za tehnologiju ponovnog punjenja kroz rupu mogu se pronaći pod: Preuzimanja
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.