Phoenix Contact 1709457 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 2 Broj redova 1 250 kom.
- Kataloški br:
- 3452618 - 62
- Oznaka:
- 1709457
- EAN:
- 4055626130439
- Kataloški br:
- 3452618 - 62
- Oznaka:
- 1709457
- EAN:
- 4055626130439
Phoenix Contact 1709457 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 2 Broj redova 1 250 kom.
955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 250 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 2 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 2.5 mm |
| Nazivna struja | 6 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 6 A |
| Boja | bijela |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1709457 |
| Sadržaj | 250 kom. |
| Kontaktni materijal | bakar |
| Maks. temperatura | 105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | PTSM 0,5/ 2-PL-2,5 WH |
| Broj polova | 2 |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 0,5 mm², boja: bijela, nazivna struja: 6 A, nazivni napon (III/2): 160 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: utičnica, broj potencijala: 2, broj redova: 1, broj položaja: 2, broj priključaka: 2, obitelj proizvoda: PTSM 0,5/..-PL WH, razmak: 2,5 mm, vrsta priključka: utični opružni priključak, smjer priključka vodič/PCB: 0 °, sustav utikanja: COMBICON PTSM, zaključavanje: zaključavanje pritiskom, vrsta montaže: prirubnica pritiskom, vrsta pakiranja: pakirano u kartonsku kutiju
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.