Phoenix Contact 1715080 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
- Kataloški br:
- 3573487 - 62
- Oznaka:
- 1715080
- EAN:
- 4017918024178
- Kataloški br:
- 3573487 - 62
- Oznaka:
- 1715080
- EAN:
- 4017918024178
Phoenix Contact 1715080 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | MKDS 1,5/ 8 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 8 |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1715080 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Visina | 17.3 mm |
| Boja kućišta | zelena |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.