Phoenix Contact 1716857 osnovna letva tiskane ploče 25 kom.
- Kataloški br:
- 3573493 - 62
- Oznaka:
- 1716857
- EAN:
- 4055626685212
- Kataloški br:
- 3573493 - 62
- Oznaka:
- 1716857
- EAN:
- 4055626685212
Phoenix Contact 1716857 osnovna letva tiskane ploče 25 kom.
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 25 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | osnovna letva tiskane ploče |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1716857 |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Tip | PC 16 HC/ 2-GL2-10,16 |
| Boja kućišta | zelena |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 1000 V |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| Type of fastening | Engage (snap) |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 8 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 2.3 mm |
| Length pin | 4 mm |
| Modular spacing connections | 10.16 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Modular spacing contacts | 10.16 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 76 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.