Phoenix Contact 1729063 stezaljka za tiskane ploče zelena 80 kom.
- Kataloški br:
- 3573903 - 62
- Oznaka:
- 1729063
- EAN:
- 4017918025939
- Kataloški br:
- 3573903 - 62
- Oznaka:
- 1729063
- EAN:
- 4017918025939
Phoenix Contact 1729063 stezaljka za tiskane ploče zelena 80 kom.
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 80 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | MKDSN 1,5/ 7 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 7 |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1729063 |
| Sadržaj | 80 kom. |
| Visina | 13.47 mm |
| Boja kućišta | zelena |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.