Phoenix Contact 1735901 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 5 zelena 50 kom.
- Kataloški br:
- 3452629 - 62
- Oznaka:
- 1735901
- EAN:
- 4046356179546
- Kataloški br:
- 3452629 - 62
- Oznaka:
- 1735901
- EAN:
- 4046356179546
Phoenix Contact 1735901 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 5 zelena 50 kom.
2,075.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,075.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SPT 16/ 5-V-10,0-ZB |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 10 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 5 |
| Nazivna struja | 76 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 76 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1735901 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Visina | 35.4 mm |
| Height | 35.4 mm |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 1000 V |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| Type of fastening | Solder |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Number of levels | 1 |
| Rated surge voltage | 8 kV |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connection type conductor | Spring clamp connection |
| Connection type PCB | Soldering connection |
| Diameter connection pin | 1.7 mm |
| Length pin | 4.1 mm |
| Material connection surface | Tin |
| Modular spacing connections | 10 mm |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.75-16 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.75-10 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.75-16 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 16-16 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Type of PCB fastening | Connecting contact |
| Rated current In | 76 A |
| Number of electrical connections | 5 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.