Phoenix Contact 1751251 vijčana blok spojka 1.50 mm² Broj polova (broj) 3 zelena 240 kom.
- Kataloški br:
- 3219686 - 62
- Oznaka:
- 1751251
- EAN:
- 4017918028336
- Kataloški br:
- 3219686 - 62
- Oznaka:
- 1751251
- EAN:
- 4017918028336
Phoenix Contact 1751251 vijčana blok spojka 1.50 mm² Broj polova (broj) 3 zelena 240 kom.
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 240 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | MKDS 1/ 3-3,5 |
| Vrsta proizvoda | vijčana blok spojka |
| Posebne značajke | s povučnom čahurom |
| RM | 3.50 mm |
| Broj polova po redu | 3 |
| Broj polova | 3 |
| Serija | MKDS |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 5.00 mm |
| Priključak | vijčana stezaljka otisak |
| Nazivna struja | 13.5 A |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.14 mm² |
| Nazivna struja - zaokružena | 13.5 A |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.14 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 1.50 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 1.50 mm² |
| AWG min. | 26 |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| AWG maks. | 16 |
| Kontaktni materijal | pocinkovano |
| Boja | zelena |
| Operativni smjer | okomito na tiskanu pločicu |
| Proizvođač-br. dijela | 1751251 |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Sadržaj | 240 kom. |
| Nazivni napon | 200 V |
| Širina | 12.00 mm |
| Visina | 11.00 mm |
| Dužina | 7.30 mm |
Opis
Opis
PCB stezaljka, nazivna struja: 10 A, nazivni napon: 200 V, korak: 3,5 mm, broj pozicija: 3, vrsta spoja: vijčani spoj, sklop: lemljenje, smjer spoja vodič/pločica: 0 °, boja: zelena
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)