Phoenix Contact 1753495 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 5 Broj redova 1 250 kom.
- Kataloški br:
- 3452635 - 62
- Oznaka:
- 1753495
- EAN:
- 4017918028404
- Kataloški br:
- 3452635 - 62
- Oznaka:
- 1753495
- EAN:
- 4017918028404
Phoenix Contact 1753495 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 5 Broj redova 1 250 kom.
965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 250 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 5 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 5 mm |
| Boja | zelena |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1753495 |
| Sadržaj | 250 kom. |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | MSTBV 2,5/ 5-G |
| Broj polova | 5 |
Opis
Opis
PCB priključnica, nazivni presjek: 2,5 mm², boja: zelena, nazivna struja: 12 A, nazivni napon (III/2): 320 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 5, broj redova: 1, broj položaja: 5, broj priključaka: 5, obitelj proizvoda: MSTBV 2.5/..-G, korak: 5 mm, montaža: valno lemljenje, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pinova [P]: 3,9 mm, broj pinova za lemljenje po potencijalu: 1, sustav utikanja: COMBICON MSTB 2.5, poravnanje utične površine: standardno, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: pakirano u kartonsku kutiju
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.