Phoenix Contact 1754610 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 7 Broj redova 1 50 kom.
- Kataloški br:
- 3452634 - 62
- Oznaka:
- 1754610
- EAN:
- 4046356330275
- Kataloški br:
- 3452634 - 62
- Oznaka:
- 1754610
- EAN:
- 4046356330275
Phoenix Contact 1754610 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 7 Broj redova 1 50 kom.
1,100.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,100.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 7 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 5.08 mm |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Boja | zelena |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1754610 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Kontaktni materijal | bakar |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | FKCN 2,5/ 7-ST-5,08 |
| Broj polova | 7 |
| Type of connection | Other |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 320 V |
| Number of poles | 7 |
| Contact type | Bus |
| Housing material | Other |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Type of electric connection | Spring clamp connection |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connectable cable type | Tubular cable |
| Modular spacing connections | 5.08 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Modular spacing contacts | 5.08 mm |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-2.5 mm² |
| Material insulation body | Polyamide (PA) |
| Material contact | Copper |
| Angle contact/conductor connection | Other |
| Rated current In | 12 A |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 2,5 mm², boja: zelena, nazivna struja: 12 A, nazivni napon (III/2): 320 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: utičnica, broj potencijala: 7, broj redova: 1, broj položaja: 7, broj priključaka: 7, obitelj proizvoda: FKCN 2,5/..-ST, razmak: 5,08 mm, način spajanja: utični opružni priključak, smjer spajanja vodiča/PCB-a: 0 °, kuka za zaključavanje: - kuka za zaključavanje, sustav utikanja: COMBICON MSTB 2,5, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: pakirano u kartonskoj kutiji
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.