Phoenix Contact 1757035 utični konektor za tiskanu pločicu 100 kom.
- Kataloški br:
- 3574444 - 62
- Oznaka:
- 1757035
- EAN:
- 4017918029562
- Kataloški br:
- 3574444 - 62
- Oznaka:
- 1757035
- EAN:
- 4017918029562
Phoenix Contact 1757035 utični konektor za tiskanu pločicu 100 kom.
875.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
875.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 100 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1757035 |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Tip | MSTB 2,5/ 4-ST-5,08 |
| Boja kućišta | zelena |
| Type of connection | Other |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 320 V |
| Number of poles | 4 |
| Contact type | Bus |
| Housing material | Other |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connectable cable type | Tubular cable |
| Modular spacing connections | 5.08 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Modular spacing contacts | 5.08 mm |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-2.5 mm² |
| Material insulation body | Polyamide (PA) |
| Material contact | Copper |
| Angle contact/conductor connection | Other |
| Rated current In | 12 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.