Phoenix Contact 1758021 osnovna letva tiskane ploče 250 kom.
- Kataloški br:
- 3574528 - 62
- Oznaka:
- 1758021
- EAN:
- 4017918030230
- Kataloški br:
- 3574528 - 62
- Oznaka:
- 1758021
- EAN:
- 4017918030230
Phoenix Contact 1758021 osnovna letva tiskane ploče 250 kom.
590.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
590.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 250 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | osnovna letva tiskane ploče |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1758021 |
| Sadržaj | 250 kom. |
| Tip | MSTBV 2,5/ 3-G-5,08 |
| Boja kućišta | zelena |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 320 V |
| Number of poles | 3 |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Type of fastening | Other |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 1.4 mm |
| Length pin | 3.9 mm |
| Modular spacing connections | 5.08 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Modular spacing contacts | 5.08 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 12 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.