Phoenix Contact 1778586 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 5 Broj redova 1 330 kom.
- Kataloški br:
- 3452643 - 62
- Oznaka:
- 1778586
- EAN:
- 4046356529754
- Kataloški br:
- 3452643 - 62
- Oznaka:
- 1778586
- EAN:
- 4046356529754
Phoenix Contact 1778586 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 5 Broj redova 1 330 kom.
1,550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 330 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 5 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 2.5 mm |
| Boja | crna |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1778586 |
| Sadržaj | 330 kom. |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | PTSM 0,5/ 5-HV-2,5-THR R32 |
| Broj polova | 5 |
| Housing colour | Black |
| Rated voltage | 160 V |
| Number of poles | 5 |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Type of fastening | Other |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 2.5 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 1.1 mm |
| Length pin | 2 mm |
| Modular spacing connections | 2.5 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Type of banding | Other |
| Modular spacing contacts | 2.5 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 6 A |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 0,5 mm², boja: crna, nazivna struja: 6 A, nazivni napon (III/2): 160 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 5, broj redova: 1, broj položaja: 5, broj priključaka: 5, obitelj proizvoda: PTSM 0,5/..-HV-THR, korak: 2,5 mm, montaža: THR lemljenje / valno lemljenje, raspored pinova: linearno piniranje, duljina pinova [P]: 2 mm, broj pinova za lemljenje po potencijalu: 1, sustav konektora: COMBICON PTSM, poravnanje površine konektora: standardno, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: traka širine 32 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.