Phoenix Contact 1809089 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 3 Broj redova 1 50 kom.
- Kataloški br:
- 3452650 - 62
- Oznaka:
- 1809089
- EAN:
- 4046356702539
- Kataloški br:
- 3452650 - 62
- Oznaka:
- 1809089
- EAN:
- 4046356702539
Phoenix Contact 1809089 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 3 Broj redova 1 50 kom.
185.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
185.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 5.08 mm |
| Boja | zelena |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1809089 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | MSTBA 2,5/ 3-G-5,08-LR |
| Broj polova | 3 |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 320 V |
| Number of poles | 3 |
| Contact type | Pin |
| Operating temperature | -40-100 °C |
| Type of fastening | Engage (snap) |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Type of electric connection | Other |
| Material of contact surface | Tin |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Diameter connection pin | 1.4 mm |
| Length pin | 3.23 mm |
| Modular spacing connections | 5.08 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Modular spacing contacts | 5.08 mm |
| Connector model | Fixed connector |
| Material insulation body | Other |
| Rated current In | 12 A |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 2,5 mm², boja: zelena, nazivna struja: 12 A, nazivni napon (III/2): 320 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: pin, broj potencijala: 3, broj redova: 1, broj položaja: 3, broj priključaka: 3, obitelj proizvoda: MSTBA 2,5/..-G-LR, korak: 5,08 mm, montaža: valno lemljenje, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pinova [P]: 3,23 mm, broj pinova za lemljenje po potencijalu: 1, sustav konektora: COMBICON MSTB 2.5, poravnanje površine konektora: standardno, zaključavanje: zaključavanje s zaključavanjem i otpuštanjem, vrsta montaže: navojna prirubnica s zaključavanjem i otpuštanjem, vrsta pakiranja: pakirano u kartonsku kutiju
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.