Phoenix Contact 1814605 stezaljka za tiskane ploče signalno-bijela 310 kom.
- Kataloški br:
- 3575738 - 62
- Oznaka:
- 1814605
- EAN:
- 4046356760355
- Kataloški br:
- 3575738 - 62
- Oznaka:
- 1814605
- EAN:
- 4046356760355
Phoenix Contact 1814605 stezaljka za tiskane ploče signalno-bijela 310 kom.
1,955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 310 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | PTSM 0,5/ 6-2,5-V THR WH R44 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 2.5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 6 |
| Nazivna struja | 6 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 6 A |
| Boja | signalno-bijela |
| Proizvođač-br. dijela | 1814605 |
| Sadržaj | 310 kom. |
| Visina | 12.1 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.