Phoenix Contact 1819095 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
- Kataloški br:
- 3576014 - 62
- Oznaka:
- 1819095
- EAN:
- 4046356787208
- Kataloški br:
- 3576014 - 62
- Oznaka:
- 1819095
- EAN:
- 4046356787208
Phoenix Contact 1819095 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
705.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
705.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SPTA 5/ 3-7,5-ZB |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 7.5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 3 |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1819095 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Visina | 38.6 mm |
| Boja kućišta | zelena |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.