Phoenix Contact 1819192 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
- Kataloški br:
- 3576079 - 62
- Oznaka:
- 1819192
- EAN:
- 4046356788229
- Kataloški br:
- 3576079 - 62
- Oznaka:
- 1819192
- EAN:
- 4046356788229
Phoenix Contact 1819192 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SPTA 16/ 1-10,0 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 10 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 1 |
| Nazivna struja | 76 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 76 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1819192 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Visina | 42.23 mm |
| Boja kućišta | zelena |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.