Phoenix Contact 1821106 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 3 Broj redova 1 200 kom.
- Kataloški br:
- 3453278 - 62
- Oznaka:
- 1821106
- EAN:
- 4046356789165
- Kataloški br:
- 3453278 - 62
- Oznaka:
- 1821106
- EAN:
- 4046356789165
Phoenix Contact 1821106 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 3 Broj redova 1 200 kom.
1,510.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,510.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 200 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 2.54 mm |
| Nazivna struja | 6 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 6 A |
| Boja | crna |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1821106 |
| Sadržaj | 200 kom. |
| Kontaktni materijal | bakar |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | FMC 0,5/ 3-ST-2,54 |
| Broj polova | 3 |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 0,5 mm², boja: crna, nazivna struja: 6 A, nazivni napon (III/2): 160 V, kontaktna površina: Au, vrsta kontakta: utičnica, broj potencijala: 3, broj redova: 1, broj položaja: 3, broj priključaka: 3, obitelj proizvoda: FMC 0,5/..-ST, razmak: 2,54 mm, vrsta priključka: utični opružni priključak, smjer priključka vodič/PCB: 0 °, sustav utikanja: COMBICON FMC 0,5, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: pakirano u kartonskoj kutiji
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.