Phoenix Contact 1904969 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
- Kataloški br:
- 3577447 - 62
- Oznaka:
- 1904969
- Kataloški br:
- 3577447 - 62
- Oznaka:
- 1904969
Phoenix Contact 1904969 stezaljka za tiskane ploče zelena 50 kom.
58.00 KM
Komada
58.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | ZFKDS 2,5-5,08 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 5.08 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova po redu | 1 |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Boja | zelena |
| Proizvođač-br. dijela | 1904969 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Visina | 17.7 mm |
| Boja kućišta | zelena |
| Nazivni napon | 400 V |
| Height | 17.7 mm |
| Housing colour | Green |
| Rated voltage | 400 V |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| Type of fastening | Solder |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Number of levels | 1 |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Overvoltage category | III |
| Pollution degree | 2 |
| Connection type conductor | Spring clamp connection |
| Connection type PCB | Soldering connection |
| Diameter connection pin | 1.3 mm |
| Length pin | 3.5 mm |
| Material connection surface | Tin |
| Modular spacing connections | 5.08 mm |
| Type of banding | Carton (for SMD) |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.2-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-1.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.2-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 4-4 mm² |
| Material insulation body | Other |
| Type of PCB fastening | Connecting contact |
| Rated current In | 24 A |
| Number of electrical connections | 1 |
Opis
Opis
Priključni blok za PCB, nazivna struja: 24 A, nazivni napon (III/2): 400 V, nazivni presjek: 2,5 mm², broj potencijala: 1, broj redova: 1, broj polova po redu: 1, obitelj proizvoda: ZFKDS(A) 2,5, razmak: 5,08 mm, vrsta priključka: opružni priključak, montaža: valno lemljenje, smjer priključka vodič/PCB: 45°, boja: zelena, raspored pinova: linearno spajanje pinova, duljina pina [P]: 3,5 mm, broj lemnih pinova po potencijalu: 2, vrsta pakiranja: pakirano u kartonu. Članak se može spojiti serijski s različitim brojem polova!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenja