Phoenix Contact 1910403 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 7 Broj redova 1 50 kom.
- Kataloški br:
- 3452672 - 62
- Oznaka:
- 1910403
- EAN:
- 4017918175184
- Kataloški br:
- 3452672 - 62
- Oznaka:
- 1910403
- EAN:
- 4017918175184
Phoenix Contact 1910403 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 7 Broj redova 1 50 kom.
765.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 50 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 7 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 5 mm |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Boja | zelena |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1910403 |
| Sadržaj | 50 kom. |
| Kontaktni materijal | bakar |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | FKC 2,5/ 7-ST |
| Broj polova | 7 |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 2,5 mm², boja: zelena, nazivna struja: 12 A, nazivni napon (III/2): 320 V, kontaktna površina: Sn, vrsta kontakta: utičnica, broj potencijala: 7, broj redova: 1, broj položaja: 7, broj priključaka: 7, obitelj proizvoda: FKC 2.5/..-ST, razmak: 5 mm, način spajanja: utični opružni priključak, smjer spajanja vodiča/PCB-a: 0 °, kuka za zaključavanje: - kuka za zaključavanje, sustav utikanja: COMBICON MSTB 2.5, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: pakirano u kartonskoj kutiji
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.