Phoenix Contact 1913507 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 2 Broj redova 1 25 kom.
- Kataloški br:
- 3453285 - 62
- Oznaka:
- 1913507
- EAN:
- 4017918178987
- Kataloški br:
- 3453285 - 62
- Oznaka:
- 1913507
- EAN:
- 4017918178987
Phoenix Contact 1913507 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 2 Broj redova 1 25 kom.
420.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
420.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj redova 1
- Content 25 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 2 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 10.16 mm |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Boja | zelena |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1913507 |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Kontaktni materijal | bakar |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | PC 6/ 2-ST-10,16 |
| Broj polova | 2 |
Opis
Opis
PCB konektor, nazivni presjek: 6 mm², boja: zelena, nazivna struja: 41 A, nazivni napon (III/2): 1000 V, kontaktna površina: Ag, vrsta kontakta: utičnica, broj potencijala: 2, broj redova: 1, broj položaja: 2, broj priključaka: 2, obitelj proizvoda: PC 6/..-ST, razmak: 10,16 mm, vrsta priključka: vijčani priključak s zateznom čahuricom, oblik glave vijka: L uzdužni utor, smjer priključka vodič/PCB: 0 °, kuka za zaključavanje: - bez kuke za zaključavanje, sustav utikanja: COMBICON PC 16, zaključavanje: bez, vrsta pričvršćivanja: bez, vrsta pakiranja: pakirano u kartonskoj kutiji
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.